erkek yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1555
İlan Tarihi 8 Aralık 2023
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Mikroçip Yok
Aşıları Tam Yapıldı
Kimden Sahibinden
Tuvalet Eğitimi Var

Kedimizin tahminen 4 temmuz doğumlu olduğu bilinmektedir. Annesi british babası scottish cinsindedir. Erkek ve cinsi gereği fazlasıyla uysaldır. Gündüzleri uyuyarak geçirir akşam saatilerinde aktif bir şekilde sizinle oyun oynamayı sever. Oldukça oyuncudur ve kendini sevdirir. Tüy dökme problemi bulunmamaktadır oldukça sağlıklı ve düzenli tüyleri vardır. Tuvalet eğitimi verilmiştir, kumunun pis olması durumunda gelip size bunu anlatabiliyor. Aynı şekilde suyu kirli olduğu zaman yada maması bittiğinde size haber verir. 2 iç ve 1 adet dış olmak üzere tüm parazit aşıları yapılmıştır. Bunların dışında 1 adet karma aşısı yapılmıştır. Çip henüz takılmamıştır. Taşıma çantası, su ve mama kabı, tuvalet kabı, tırmalama oyuncağı, yatağı, taraklı traş aleti, 10L aktif karbonlu kumu ve 1kg (2-12 aylık) maması ile birlikte verilecektir.

Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar
511 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Dolandırıcılara Dikkat!

1- ilanpet.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları bir araya getiren bir platformdur ve satış yapmamaktadır.

2- Platformumuz, hayvan alacak kişilerin hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşme yapmasını tavsiye etmektedir.

3- Tanımdağınız veya yüz yüze görüşmediğiniz kişilerden hiçbir şekilde kaparo veya benzeri bir ödeme yapılmaması önemlidir.

4- ilanpet.com'da  kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.​

5- ilanpet.com, bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.