9 aylık van-ankara kedisi

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 847
İlan Tarihi 24 Eylül 2023
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Dişi
Mikroçip Yok
Aşıları Tam Yapıldı
Kimden Sahibinden
Tuvalet Eğitimi Var

Şuan 9 aylık olup Ankara ve Van kedisi çiftleşmesi ile melezlenmistir. Kendi ırkları arasında sağırlık olup kedinin kendisinde herhangi bir sorun yoktur. Tuvalet eğitimi vardır. Kumunu aktif kullanır. Kuru mama alışkanlığı vardır. Haftada bir gün yaş mama ile odullendiriyorum. Kendisi tamamen beyaz olup gözleri mavi renklidir. Tamamen oyuncu ve sakin bir kişiliği olup buldugu her yerde yatabilir. Daha önce sokağa hiç çıkmadı. Deyim yerindeyse henüz toprakla teması olmadı. 

Aşıları tamamen yapılmış olup sadece dış parazit uygulaması yapılıyor 2 ayda bir.  Henüz kimlik kartı çıkarmadım . Çip taktirmadigim için alacak olan hayvansever arkadaş 300 TL ye çip taktırıp kimliğini çıkarabilir. Neden sahiplendirmek istedigime gelirsek eğer eşim tuylerinden bunaldı artık. Hoş ben çok rahatsız olmuyorum orasida ayrı bı konu tabi. Neyse sahiplenerek kişi den herhangi bir ücret talebim yok hatta mama parası adı altında bile bir talepte bulunmuyorum yeterki düzgün baksın. 05399599991 numaradan bana ulaşabilirler.

Yorumlar
226 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Dolandırıcılara Dikkat!

1- ilanpet.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları bir araya getiren bir platformdur ve satış yapmamaktadır.

2- Platformumuz, hayvan alacak kişilerin hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşme yapmasını tavsiye etmektedir.

3- Tanımdağınız veya yüz yüze görüşmediğiniz kişilerden hiçbir şekilde kaparo veya benzeri bir ödeme yapılmaması önemlidir.

4- ilanpet.com'da  kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.​

5- ilanpet.com, bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.