LOLA'NIN GÜZEL BİR AİLEYE İHTİYACI VAR

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 734
İlan Tarihi 16 Eylül 2023
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Dişi
Mikroçip Yok
Aşıları Eksik
Kimden Sahibinden
Tuvalet Eğitimi Var

(Çalışıyorum, WhatsApp üzerinden mesaj atın lütfen.)

 

İzmir'in Bornova ilçesinde oturuyoruz. Lola çok enerjik, akıllı, oyuncu ve insan seven çok tatlı bir kedidir. Chausie X Habeş kırmasıdır ve 9 aylıktır. Kısırlaştırılmamıştır. Kuduz ve karma hariç aşıları tamdır. Evimizde kedilere karşı alerjisi olan bir birey var ve şu dönem maddi olarak sıkıntıya girdiğimiz için ona yeterli gelemiyoruz. Bu nedenle sevimli kedimizi maddi durumu standartın üzerinde olan ve onu sevip kollayacak şevkatli bir aileye ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyoruz. 

 

 

NOT :

 

Lola ile iyi anlaşan bir kedimiz daha var adı Cedi, onun da ilanını sayfamda görebilirsiniz. Bizim asıl isteğimiz mümkün olursa ikisinin de aynı aileye sahip olmasıdır. Cedi'yi de ücretsiz sahiplendirmek istiyoruz.

Yorumlar
220 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Dolandırıcılara Dikkat!

1- ilanpet.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları bir araya getiren bir platformdur ve satış yapmamaktadır.

2- Platformumuz, hayvan alacak kişilerin hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşme yapmasını tavsiye etmektedir.

3- Tanımdağınız veya yüz yüze görüşmediğiniz kişilerden hiçbir şekilde kaparo veya benzeri bir ödeme yapılmaması önemlidir.

4- ilanpet.com'da  kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.​

5- ilanpet.com, bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.