Yavrulara acil yuvaa

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 1710
İlan Tarihi 27 Aralık 2023
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Dişi
Mikroçip Yok
Aşıları Tam Yapıldı
Kimden Sahibinden
Tuvalet Eğitimi Var

Anneleri garajımıza doğum yapan kedinin 5 yavrusunu da 2 ayllıkken sahiplendirdik.Ancak ne yazık ki 2 yavruyu birden sahiplenen aile sağlık sorunları ve taşınma gerekçesiyle artık bakamayacağını ilettiler. Yavrular 8 aylık biri erkek biri dişi dişi olan kısırlaştırıldı.İkisinde tüm aşıları yaptırıldı ve sağlık sorunları yok.Aile yuva bulunmazsa barınağa bırakacağını söylüyor. Benim evimde 3 kedim var zaten almam mümkün değil.Doğdukları günden beri evde bakılan bu yavrulara malesef yeniden yuva arıyoruz.Sokakta ya da barınakta yaşama imkanları hiç yok çünkü hep ev ortamınsaydılar.Aileden sahiplendirme için zaman istemekten başka elimden ne yazık ki birşey gelmiyor.Çok çaresiziz.İki kardeş de doğduğu günden beri aynı evde büyüdüğünden önceliğimiz birlikte sahiplendirmek ancak ayrı ayrı da sahiplendirebiliriz.Yeter ki barınaklara ölüme gitmesinler.Lütfen onlara bir şans verin yuva olun.İlkinde kaderleri gülmeyen bu çocuklara ikinci kez aynı şeyi yaşatmayacak sorumluluk sahibi onları yeniden terk etmeyecek bir yuva arıyoruz.İkiside çok sevimli ve cana yakın.

Yer İstanbul ulaşım konusunda yardımcı olunacaktır.

0546 216 3326

Yorumlar
164 kez görüntülendi.
2093
2093

Sevtap Özdem Demircan

Üyelik tarihi: 27 Aralık 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep546 216 33 26
WhatsApp546 216 33 26
İlan sahibi: Sevtap Özdem Demircan
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Dolandırıcılara Dikkat!

1- ilanpet.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları bir araya getiren bir platformdur ve satış yapmamaktadır.

2- Platformumuz, hayvan alacak kişilerin hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşme yapmasını tavsiye etmektedir.

3- Tanımdağınız veya yüz yüze görüşmediğiniz kişilerden hiçbir şekilde kaparo veya benzeri bir ödeme yapılmaması önemlidir.

4- ilanpet.com'da  kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.​

5- ilanpet.com, bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.