ASİL CEDİ'NİN SICAK BİR YUVAYA İHTİYACI VAR

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 735
İlan Tarihi 16 Eylül 2023
Yaşı 2
Cinsiyeti Erkek
Mikroçip Yok
Aşıları Tam Yapıldı
Kimden Sahibinden
Tuvalet Eğitimi Var

(Çalışıyorum, WhatsApp üzerinden mesaj atın lütfen.)

 

İzmir'in Bornova ilçesinde oturuyoruz. Cedi gayet zeki, sakin, cana yakın ve tarçın rengine benzer yumuşak tüyleriyle çok güzel bir Habeş kedisidir. Kendisini ilk sahiplendiğimizde aşırı ürkek ve çekingendi ama şu an psikolojik olarak daha sağlıklı, sosyal ve oyuncu bir kedi haline geldi. 1,5 - 2 yaşında, kısırlaştırılmamıştır ve aşıları tamdır. Sağlık bakımından sadece gözünde enfeksiyon var, göz damlası günde 3-4 defa damlatılması gerekiyor. Evimizde kedilere karşı alerjisi olan bir birey var ve şimdilerde maddi olarak sıkıntıya girdiğimiz için ona yeterli gelemiyoruz. Bu nedenle sevimli kedimizi maddi durumu standartın üzerinde olan ve onu sevip kollayacak şevkatli bir aileye ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyoruz. 

 

 

NOT :

 

Cedi ile iyi anlaşan bir kedimiz daha var adı Lola, onun da ilanını sayfamda görebilirsiniz. Bizim asıl isteğimiz mümkün olursa ikisinin de aynı aileye sahip olmasıdır. Lola'yı da ücretsiz sahiplendirmek istiyoruz. 

Yorumlar
292 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Dolandırıcılara Dikkat!

1- ilanpet.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları bir araya getiren bir platformdur ve satış yapmamaktadır.

2- Platformumuz, hayvan alacak kişilerin hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşme yapmasını tavsiye etmektedir.

3- Tanımdağınız veya yüz yüze görüşmediğiniz kişilerden hiçbir şekilde kaparo veya benzeri bir ödeme yapılmaması önemlidir.

4- ilanpet.com'da  kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.​

5- ilanpet.com, bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.